Kvůli konzumaci koktejlů nemusíte nikam chodit, bar totiž může přijet za vámi…

Full service bar catering

Poskytujeme kompletní bar catering po celé ČR, a to jak na firemním večírku, rodinné oslavě, svatbě, plese, festivalu, koncertu, výstavě či veletrhu. Profesionální barový servis bude na každé události trefou do černého!

Barový catering
Barman na akci

Mobilní bary na každou akci

Mezi naše priority patří nejvyšší možná kvalita podložená dlouholetými zkušenostmi a oceněními, ale také preciznost, serióznost a flexibilita. Disponujeme mobilními bary a kompletním vybavením pro vnitřní i venkovní akce. Naše mobilní bary přivezeme kamkoliv, proto jsme schopni zajistit kompletní barový a nápojový catering pro jakoukoliv indoor i outdoor akci.

Cocktail menu na přání

Nabízíme klasické koktejly, ale také koktejly v tzv. prémiové řadě. Cocktail menu sestavíme podle Vašeho přání. Rádi vám doporučíme koktejly, které nyní frčí či se hodí k dané události. O nic se nemusíte starat, my vše přivezeme a vy si jen užijete chvíle s lahodnými koktejly v ruce, které jsou připravované z kvalitních surovin, čerstvého ovoce či bylin.

 

Poskytované služby v rámci bar cateringu

  • barmanská show (flair, fire show či UV show)
  • kompletní barmanský servis
  • příprava koktejlů
  • servis nealkoholických nápojů, vína, kávy, destilátů
  • degustace
  • zajišťujeme oba druhy cateringu – budget i prodejní

 

Bar catering Praha, Brno, Ostrava či Hradec Králové… přijedeme za vámi, kam jen budete chtít!

 

Chcete-li obohatit akci naším koktejlovým uměním, a to ať v podobě bar cateringu nebo barmanské show, neváhejte mne kontaktovat.