Barmanské vystoupení na profesionální úrovni

Na barmanských show vystupuji již od roku 2008, dříve pod hlavičkou různých agentur, dnes již samostatně.

Flair se za posledních pět let změnil k nepoznání. Méně než čtyři, pět nebo dokonce šest objektů ve vzduchu dnes nikoho nezaujme… Z tohoto důvodu je moje barmanská show tvořena těmi nejnáročnějšími triky, které ve flair naleznete, proto s klidným svědomím mohu říct, že je na světové úrovni. Jedinečná a momentálně nejlepší barmanská show v České republice slibuje neuvěřitelnou podívanou – lahve, shakery či kostky ledu létají vzduchem, jako nedotčené gravitací…

Mám rád komunikaci s publikem, proto do svého barmanského show na míru rád a často zapojuji diváky. Jejich nadšení, úsměv na tváři či potlesk mne naplňují.

Samotné barmanské vystoupení trvá 10 – 15 minut, ovšem zážitek je časově neomezený. A to není vše, pro náročnější klienty nabízím speciální UV show nebo ohnivé vystoupení, tj. fire show.

Barmanská show na míru představuje ideální barmanskou atrakci na svatbu, večírek či párty.

 

Barman míchající koktejly
Barman na akci

Nabízím tyto barmanské show:

STANDARD FLAIR SHOW

Originální barmanské vystoupení v jedné osobě na vlastní hudební set. Délka vystoupení cca 10 – 15 minut. Barmanská show je zakončena hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

UV FLAIR SHOW

Zahrnuje STANDARDNÍ FLAIR SHOW rozšířenou o efekty UV lamp a speciálně upravené vybavení. Barmanské vystoupení se koná za minimálního osvětlení a pozornost diváka je nejvíce upnuta na zářící lahve a shakery létající ve vzduchu. Barmanská show je zakončena koktejlem, který pod UV lampami světélkuje.

FIRE FLAIR SHOW

Opět STANDARDNÍ FLAIR SHOW rozšířená o ohnivé vystoupení. Diváky ohromí set několika hořících lahví létajících souběžně ve vzduchu. Ohnivá barmanská show se koná za sníženého osvětlení. Celé barmanské vystoupení je zakončeno pliváním ohně.

Barmanskou show je možné jakkoliv kombinovat, a to dle vašich přání…

Barmanská show Praha, Brno, Ostrava i další větší i menší města, přijedu za vámi kamkoliv!

 

Pokud máte zájem o mé vystoupení či barový catering, který také nezapomenutelně zpestří vaši akci, neváhejte mne kontaktovat.