Na barmanských show vystupuji již od roku 2008, dříve pod hlavičkou různých agentur, dnes již samostatně.

Flair se za posledních pět let změnil k nepoznání. Méně než čtyři, pět nebo dokonce šest objektů ve vzduchu dnes nikoho nezaujme… Z tohoto důvodu je moje barmanská show tvořena těmi nejnáročnějšími triky, které ve flair naleznete, proto s klidným svědomím mohu říct, že je na světové úrovni. Jedinečná a momentálně nejlepší barmanská show v České republice slibuje neuvěřitelnou podívanou – lahve, shakery či kostky ledu létají vzduchem, jako nedotčené gravitací…

Mám rád komunikaci s publikem, proto do své barman show na míru rád a často zapojuji diváky. Jejich nadšení, úsměv na tváři či potlesk mne naplňují.

Samotné vystoupení trvá 10 – 15 minut, ovšem zážitek je časově neomezený. A to není vše, pro náročnější klienty nabízím speciální UV show nebo ohnivé vystoupení, tj. fire show.

 

 

Nabízím tyto show:

 

STANDARD FLAIR SHOW

Originální vystoupení v jedné osobě na vlastní hudební set. Délka vystoupení cca 10 – 15 minut. Vystoupení je zakončeno hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

UV FLAIR SHOW

Zahrnuje STANDARDNÍ FLAIR SHOW rozšířenou o efekty UV lamp a speciálně upravené vybavení. Vystoupení se koná za minimálního osvětlení a pozornost diváka je nejvíce upnuta na zářící lahve a shakery létající ve vzduchu. Vystoupení je zakončeno koktejlem, který pod UV lampami světélkuje.

FIRE FLAIR SHOW

Zahrnuje STANDARDNÍ FLAIR SHOW rozšířenou o ohnivé vystoupení. Diváky ohromí set několika hořících lahví létajících souběžně ve vzduchu. Ohnivá show se koná za sníženého osvětlení. Celé vystoupení je zakončeno pliváním ohně.

Pokud máte zájem o mé vystoupení, které nezapomenutelně zpestří vaši akci, neváhejte mne kontaktovat.