Ideální barman na párty

Jmenuji se Václav Abraham.

Můj život začal 23. června 1991 v Litomyšli, v Pardubickém kraji naší republiky. Tam jsem žil až do roku 2011. Následně mne barmanské kroky zavedly do hlavního města, kde jsem pracoval v několika pražských barech. Zde také setrvávám dodnes.

Ihned po nástupu na střední hotelovou školu v Chrudimi mne uchvátil flair. Toto umění, spočívající v atraktivním způsobu servisu míchaných nápojů, se mi zalíbilo natolik, že jsem se mu okamžitě začal aktivně věnovat. To se psal rok 2007 a tenkrát jsem ještě nevěděl, jak moc mi změní život.

Barmanské show a soutěže, to je můj život…

Aktuálně mám za sebou více než 200 soutěží v ČR i ve světě, z čehož jsem se, ve více než polovině případů, umístil na medailových pozicích.

Mé největší úspěchy

  • v roce 2015 jsem dosáhl bronzové medaile na Mistrovství světa v Sofii
  • v roce 2014 jsem získal bronzovou medaili na Mistrovství světa v Kapském městě
  • v roce 2013 jsem vybojoval stříbrnou medaili na Mistrovství světa v Praze
  • a rok předtím bronzovou medaili na Mistrovství světa v Pekingu
  • šest let za sebou jsem byl Českou barmanskou asociací zvolen Barmanem roku (v letech 2010 – 2015)

Na základě těchto výsledků a nesčetného množství ocenění se o mně mluví jako o nejúspěšnějším českém flair barmanovi.

 

V současné době se živím pořádáním vystoupení v rámci mé barmanské show, tréninkem barmanů, bar cateringem a reprezentací České republiky na evropských i světových soutěžích. Pokud máte o nějaké mé vystoupení zájem a chcete si zpestřit váš významný den (svatbu, oslavu, večírek, párty) něčím jedinečným, kontaktujte mne.

 

Napsali o mně…

 

Prohlédněte si, co o mně a mé práci napsali v časopisech, magazínech či novinách. Veškeré články nebo rozhovory, ve kterých mám tu možnost komentovat svoji práci, úspěchy či plány do budoucna, mne nesmírně těší…

V případě vašeho zájmu o jakýkoliv rozhovoru či dotaz, mne neváhejte kontaktovat.